TDK_fejlec_KESKENY

Sikeresen szerepeltek hallgatóink a XXXVI. Országos Tudományos Diákköri Konferencián

2023. április 14.

2023. április 4-6. között a MATE Kaposvári Campusán került megrendezésre a XXXVI. Országos Tudományos Diákköri Konferencia (OTDK 2023) Agrártudományi szekciója, melyen hallgatóink kiváló eredményeket értek el.

Helyezést elért hallgatóink:

Agrárműszaki tagozat

II. helyezett SZEGEDI BALÁZS „Tejipari szennyvizek membránszűrési tulajdonságainak analízise 3D nyomtatott kötőelemek használatával” című dolgozatával.
Témavezető: Dr. Kertész Szabolcs

Élelmiszerbiztonság és -analitiai tagozat

II. helyezett DOBOZI RÉKA „Savanyú tejtermékek gyártási és tárolási folyamatának nyomon követése dielektromos paraméterekkel” című dolgozatával.
Témavezető: Dr. Beszédes Sándor

Élelmiszer-termékfejlesztés tagozat
III. helyezett SZATMÁRI PATRIK „Antioxidáns hatású gyümölcszselé termékek fejlesztése” című dolgozatával.
Témavezetők: Dr. Gyimes Ernő, Csercsics Dóra

Dolgozatukat sikeresen bemutatták:

Élelmiszer-termékfejlesztés tagozat
Odrobina Otília: „Hagyományos és zsírszegény karamella fejlesztése”
Témavezetők: Dr. Gyimes Ernő, Csercsics Dóra

Környezetbiotechnológiai tagozat
Csatordai Viktória: „Szennyvíziszapok anaerob lebonthatóságának fokozása és nyomon követese”
Témavezetők: Dr. Lemmer Balázs, Jákói Zoltán

Környezetgazdálkodási tagozat
Márki Gyula: „Membránok felületi módosításának hatásai a szűrési tulajdonságokra”
Témavezetők: Prof. Dr. László Zsuzsanna, Dr. Kertész Szabolcs

Gratulálunk a helyezést elért hallgatóknak és témavezetőiknek!

19_HHTDK_logok