SZTE MK 2019. június

2019. június 13.

A Pro Talentis Universitatis Alapítvány pályázatot hirdet a Halbritter Mátyás-Pro Talentis Díj elnyerésére a 2018-2019-es tanévben. Beadási határidő: 2019. június 21.

2019. június 04.

Karunk Arany Díszoklevél-átadó Ünnepségére június 1-jén került sor. Az ünnepi eseményen azokat az egykori hallgatóinkat köszöntöttük, akik Karunk valamely jogelőd intézményében kapták meg diplomájukat.

2019. június 03.

A nemzeti felsőoktatási ösztöndíjra pályázhatnak a Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Karának államilag támogatott illetve költségtérítéses, teljes idejű (nappali tagozatos) alapképzésben, mesterképzésben részt vevő hallgatói, akik jelenlegi vagy korábbi tanulmányaik során legalább két félévre bejelentkeztek és legalább 55 kreditet megszereztek.