SZTE MK 2021 január

2021. február 04.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt online nyílt napunkon 2021. február 06-án szombaton!

2021. január 30.
2021 februárjában induló alap és mesterszakjaink ezúttal is népszerűek voltak a jelentkezők körében.
2021. január 19.

A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Karának élelmiszerbiztonsági és -minőségi mérnöki mester szakos hallgatója, Fehér Nándor,kutatása során kézműves sörökfőzésével és vizsgálatávalfoglalkozott.

2021. január 19.

Szomorú szívvel búcsúzunk Dr. Fenyvessy József professor emeritustól, a Mérnöki Kar egykori főigazgatójától, aki életének 80. évében elhunyt. Professzor urat az SZTE Mérnöki Kara és a Szegedi Tudományegyetem saját halottjának tekinti.

2021. január 19.

A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kara másfél éves oktatási programcsomagot kínál Műszaki diagnosztikai és karbantartó szakmérnök szakirányú továbbképzés formájában.

2021. január 08.

A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Karának ÚNKP-ösztöndíjas hallgatója kutatómunkája során különböző műanyagokból készült 3D nyomtatott, fröccsöntött, RIM öntött, és vákuum öntött próbatestek ütőmunkáját vizsgálja.