Prezilimpia_2023_nyito

Prezilimpia Versenyfelhívás 2023 - meghosszabbított jelentkezés

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara és az SZTE Junior Akadémia együttműködésben a szegedi Ezabeszéd Toastmasters Retorika Klubbal és a Phillip Morris Magyarország közreműködésével megrendezi az SZTE-PREZILIMPIA versenyt.

A PREZILIMPIA egy fantasztikus lehetőség, ahol egyetemi hallgatók mérik össze prezentációs készségüket. A versenyen az SZTE karairól delegált hallgatók vehetnek részt, a kari forduló minden megkezdett 10 számú indulója közül 1 fő.

A versenyen bemutatandó egy, a témakiírásnak megfelelő, minimum 6 perc, maximum 8 perc hosszú prezentáció magyar vagy angol nyelven.

Téma: Tudatos fogyasztás – ártalomcsökkentés – fenntarthatóság

Konkrét tartalom: szabadon választott

Nyelv: magyar vagy angol

Időtartam: minimum 6, maximum 8 perc

Technika: Diasor nem kötelező, bemutatható MS Power Point vagy Prezi formátum

Megfelelő számú induló esetén az SZTE Mérnöki Kar Hallgatói Önkormányzata felajánlásával a következő díjak kerülnek kiosztásra a kari fordulón:

I. helyezett: 30.000 Ft

II. helyezett: 25.000 Ft

III. helyezett: 20.000 Ft

Különdíj: 15.000 Ft

Prezilimpia_meghosszabbitott_jelentkezes

A Mérnöki Kar fordulójára 2023.04.18. 23:59-ig lehet jelentkezni az ujvari.greta@mk.u-szeged.hu emailcímen.

A teljes versenyfelhívás ide kattintva érhető el.