TDK_fejlec_KESKENY

Eredményesen szerepeltek hallgatóink a XXXVI. Országos Tudományos Diákköri Konferencia műszaki tudományi szekciójában

2023. április 26.

2023. április 19-21. között a a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Víztudományi Karán került megrendezésre a XXXVI. Országos Tudományos Diákköri Konferencia (OTDK 2023) műszaki tudományi szekciója, melyen hallgatóink kiváló eredményeket értek el.

ELSŐ HELYEZETTEK

Környezetmérnöki tudomány_2 tagozat
MIKLÓS TÍMEA: „Olajemulziók membránszeparációjára alkalmazott PVDF membránok felületének és
anyagának módosítása TiO2-dal és TiO2/CNT kompozitokkal”
Témavezető: Dr. Veréb Gábor

Mechatronika, biomechatronika, robotika_3 tagozat
MÁTÓ RÉKA: „Soft aktuátorral ellátott, végtagra illeszthető exoskeleton tervezése és kivitelezése”
Témavezetők: Dr. Sárosi József, Mészáros Attila

MÁSODIK HELYEZETTEK

Környezetmérnöki tudomány_1 tagozat
GERGELY GRÉTA: „Energiahatékonyság vizsgálata ultraszűrő keverőegységben”
Témavezető: Dr. Kertész Szabolcs

Mechatronika, biomechatronika, robotika_3 tagozat
MAGONY GERGELY: „IMU/wireless technológiákon alapuló beltéri lokalizációs algoritmus kifejlesztése”
Témavezetők: Dr. Odry Ákos, Dr. Sarcevic Péter

DOLOZATUKAT SIKERESEN BEMUTATTÁK
Mechatronika, biomechatronika, robotika_1 tagozat
KONDOROSI GRÉTA: „Karbantartásmentes huzalfeszesség-érzékelő tervezése kritikus objektumok védelmére”
Témavezetők: Dr. Gogolák László, Dr. Koncz Miklós Tamás

EGERVÁRI BENCE: „Intelligens útvonaltervezés és konténer rakodás megvalósítása vasúti árumozgatás esetén”
Témavezető: Dr. Sarcevic Péter

Mechatronika, biomechatronika, robotika_2 tagozat
JERNEI MIHÁLY: „Négy szabadságfokú kollaboratív robotkar megtervezése és kivitelezése”
Témavezető: Kóczi Dávid

KÓNYA SZABOLCS LEVENTE: „Súlypont vezérelt elektromos gördeszka megtervezése és kivitelezése”
Témavezető: Kóczi Dávid

Műszaki menedzsment tagozat
SZŰCS ESZTER NOÉMI: „Energiagazdálkodási irányítási rendszer bevezetésének vizsgálata a Contitech Fluid Automotive Hungária Kft.-nél”
Témavezető: Dr. Péter Szabó István

Polimertechnika_4
DÉZSI PÁL PATRIK: „Biodegradábilis tejsav alapú módósított polimer csomagolóanyag szerkezeti és morfológiai vizsgálata”
Témavezetők: Pappné Dr. Sziládi Katalin, Dr. Heiner Zsuzsanna

Gratulálunk a hallgatóknak és témavezetőiknek!

19_HHTDK_logok