Demonstr_ered

2018/2019. tanév II. félév demonstrátori pályázat eredményei

A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kara felhívást tett közzé demonstrátorok jelentkezésére. A megbízatás egy félévre szól.

A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kara felhívást tett közzé demonstrátorok jelentkezésére. A demonstrátori pozíció betöltése kiváló lehetőség az ismeretek gazdagítására, a tudományterület átfogóbb megismerésére, a hallgató kompetenciáinak fejlesztésére. A demonstrátori tevékenység plusz pontot jelent a köztársasági ösztöndíjra történő pályázatok rangsorolásakor. A megbízatás egy félévre szól, melynek vége a kari naptár vizsgaidőszakának utolsó napja.

A kredit jóváírásához szükséges demonstrátori megbízó levelüket Imre-Fodor Gabriella dékáni titkártól vehetik át a SZTE Mérnöki Kar Dékáni Hivatalában.

A kiírt pályázatok nyertesei:

Intézet
Oktató Név Szak Évfolyam