IESC_nyito

Nemzetközi mérnöki klub alakul a Mérnöki Karon

2024. február 29.

2024. március 13-án tartja első találkozóját az International Engineering Club a Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Karán, melynek célja, hogy teret adjon nemzetközi és hazai mérnökhallgatók kapcsolódásának.

Az IESC-nek köszönhetően új ismeretségek, együttműködések születhetnek. Az új kultúrák, kikapcsolódást szolgáló programok mellett az angol nyelv gyakorlására is lehetőség nyílik, mivel a különböző események nyelve angol.

Szeretettel várunk minden SZTE Mérnöki Karos érdeklődő hallgatót, oktatót, dolgozót, aki szívesen tartozna nemzetközi mérnöki diákklubunkhoz.

Az első eseményünk 2024. március 13-án, szerdán, 17:30-tól kerül megrendezésre, mely a Mérnöki Kar A épületében található Tanácsteremben kapott helyet.

További információk a Facebook eseményünknél érhetőek el, mely az alábbi linkre kattintva található.