Junior

SZTE Junior Akadémia, ösztöndíj felhívások

Kiváló tanulmányi eredményeket értél el? Kiemelkedő eredményt értél el a sport vagy a művészet területén? Pályázz Talent ösztöndíjra, vagy a támogató cégek felhívásai alapán találd meg saját érdeklődési körödnek megfelelő vállalati lehetőséget.

Az SZTE Junior Akadémia célja, hogy lehetőségeihez mérten minél többféle anyagi támogatást nyújtson a tehetséges, szorgalmas, már SZTE-n tanuló, vagy leendő SZTE-s hallgatók számára.

Az ösztöndíjakhoz szükséges forrást a Szegedi Tudományegyetem (SZTE), a Pro Talentis Universitatis Alapítvány, és Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata biztosítja az egyre bővülő partnerhálózat mellett, mely a tehetséges fiatalok támogatását fontosnak tartó, elkötelezett helyi, országos vagy nemzetközi vállalkozásokból épül fel. A Szegedi Tehetséggondozó Tanáccsal együttműködésben, aktív szerepet vállal a jelenlegi és a jövőbeni programokhoz szükséges tőkebevonás módjának kidolgozásában, a lehetőségek felkutatásában és a pályázatok elbírálásban.

Az aktuális pályázati felhívások az alábbi linken érhetőek el:

SZTE Junior Akadémia Ösztöndíjak