kutatok

Kutatók Éjszakája 2019 - Szeged

2019. szeptember 27-én ismét megrendezésre került a Kutatók Éjszakája!

Szegedi Tudományegyetem Szegeden és Hódmezővásárhelyen mintegy 400 programmal várja az érdeklődőket a Kutatók Éjszakáján szeptember utolsó péntekén. A tudományt és a kutatói életpályát népszerűsítő eseménysorozaton máskor nem látogatható helyek nyílnak meg a látogatók előtt. A szegedi egyetemen több mintegy 500 oktató, kutató és hallgató mutatja be tudományterületét. Laborlátogatások, előadások, kreatív foglalkozások, bemutatók, kalandtúrák, workshopok kora délutántól késő éjszakáig! Minden program ingyenes!

Az SZTE programjait összegyűjtő mobilapplikáció segít az este megtervezésében. Az SZTE Kutatók Éjszakája mobil alkalmazás az esemény digitális programfüzete, amely a programok alapvető információ mellett (leírások, időpontok, helyszín, előadók) lehetőséget nyújt az érdekesnek talált előadások külön listába való rögzítésére is. A térkép segítségével a rendezvény helyszínei és az ahhoz tartozó programok tekinthetők át, a kereső funkció pedig még könnyebbé teszi a böngészést. Az applikáció a 4.4-nél magasabb verziószámú Android, illetve iOS 11 és 12 rendszerekre elérhető és „SZTE Kutatók Éjszakája” néven a Google Play és App Store áruházakból ingyenesen letölthető.

Találkozzunk a Kutatók Éjszakáján 2019. szeptember 27-én, pénteken! Az SZTE programjai itt találhatók.

A Kutatók Éjszakája mobilapplikáció innen tölthető le androidos mobiltelefonra.

A látogatók számára minden program ingyenes. Szeretettel várunk mindenkit!

ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓ - Kutatók Éjszakája Programsorozat a Szegedi Tudományegyetemen

ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓ - Kutatók Éjszakája nyereményjáték