ecotrophelia2017header1

Élelmiszer innovációs egyetemi hallgatói verseny - Ecotrophelia Magyarország 2017 felhívás

Kitaláltál egy innovatív és fenntartható élelmiszert?
Valósítsd meg a gondolatot és jelentkezz az Ecotrophelia Magyarország 2017 élelmiszer innovációs hallgatói versenyre!

Az Ecotrophelia Magyarország 2017 Élelmiszer innovációs egyetemi hallgatói versenyt idén az Agrármarketing Centrum (AMC) gondozásában kerül meghirdetésre.

Az ECOTROPHELIA Magyarország 2017 az előző évekhez hasonlóan valamennyi a magyar felsőoktatásban tanuló hallgató számára nyitott. Célja egy öko-innovatív és kereskedelmi potenciállal rendelkező élelmiszer létrehozása.

Az egyetemi és főiskolai hallgatók számára kiírt verseny magyarországi fordulóját az AMC az Élelmiszer-feldolgozók Országos Szövetségével (ÉFOSZ) és a Campden BRI Magyarország Nonprofit Kft. – vel együttműködve szervezi.

Az Élelmiszer innovációs verseny és az ünnepélyes díjátadó a 78. Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásáron (OMÉK 2017) lesz, 2017. szeptember 21-én.

Az egyetemi/főiskolai hallgatói csapatok számára a jelentkezési határidő: 2017. augusztus 31.
A jelentkezés részletei: VERSENYFELHÍVÁS letöltése itt>>>