Karrier_borito

2024. április 18-23. között ismét SZTE Karriernapok!

Az SZTE Állásbörzét április 23-án, a Felkészítő Programokat április 18-22. között rendezi az UniServ SZTE Kft. és az SZTE Karrier Iroda. A börzén immáron 58 kiállító vállalattal találkozhatnak az érdeklődők.

A Szegedi Tudományegyetem Karrier Irodája az állásbörzét megelőző napokon, a Felkészítő Programok keretében 2024. április 18-22-ig személyre szabott tanácsadásokkal, workshopokkal segíti a felkészülést. Az SZTE Állásbörze napján, 2024. április 23-án pedig színvonalas előadásokat hallgathatnak meg az érdeklődők. Emellett az esemény kísérőprogramjai között szerepel a pályatervezést segítő grafológiai tanácsadás is.

A Felkészítő Programok a rendezvény honlapján, illetve ide kattintva elérhetőek.

Jelentkezni 2024. április 11-ig lehet, ide kattintva.

2024. április 23-án közel 60 vállalattal nyitja meg kapuit az SZTE Állásbörze, ahol helyi, regionális és országos cégek; kis- és középvállalkozások, illetve multinacionális vállalatok várják az érdeklődőket az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központban. A kiállító cégek a rendezvény honlapján, illetve ide kattintva elérhetőek.

Borítókép: https://u-szeged.hu/karriernapok/