III_SZTE-MK_tesztahid_epito_verseny_borito

III. SZTE MK Tésztahíd építő verseny

Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kara 2017. április 27-én, csütörtökön rendezi meg a III. SZTE-MK Tésztahíd építő versenyt.

A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kara 2017. április 27-én csütörtökön rendezi meg a III. SZTE-MK Tésztahíd építő versenyt.

Helyszín: SZTE Mérnöki Kar „A” épület I. előadó, Szeged, Mars tér 7.

Verseny kezdete: 2017. április 27. 14.30 óra

Mérlegelés: 13.00-14.15 óra között

A versenyre két-három fős csapatok jelentkezhetnek HÍD vagy TARTÓ kategóriában.

A tésztahídra vonatkozó szabályok az Óbudai Egyetem „RECCS 2017” Tésztahíd építő versenyének felelnek meg, amely az egyetem honlapján megtalálhatóak (reccs.uni-obuda.hu/hu/szabalyok).

A nevezéseket 2017. március 31-ig Fodor Gabriella titkárságvezetőnél lehet leadni a mui-titk@mk.u-szeged.hu e-mail címen.

A versenyen az indulás ingyenes.

További információk kérhetők Szuchy Péter tudományos munkatárstól (SZTE MK Műszaki Intézet) e-mail-ben (szpeter@mk.u-szeged.hu) vagy telefonon (30/366-8362).