Dr. Nagy Valéria

Munkahelyi cím: 6725 Szeged, Moszkvai krt. 9.
Munkahelyi telefon: +36-62-546-559
E-mail: valinagy78 [kukac] mk [pont] u-szeged [pont] hu

Publikációk:

A folyamatosan aktualizált teljes közleménylista megtalálható a Magyar Tudományos Művek Tárában.

Tanulmányok:

1992-1997: Kemény Gábor Műszaki Szakközépiskola (Békéscsaba); gépjárműüzemi ágazat – érettségi, technikus képesítés

1999-2002: Tessedik Sámuel Főiskola Műszaki és Mezőgazdasági Főiskolai Kar (Mezőtúr); mezőgazdaságigépészmérnök (autógépész és településüzemeltető szakirány)

2002-2005: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar (Budapest); okleveles gépészmérnök (környezettechnika főmodul és épületgépészet mellékmodul)

2006 – 2009: levelező tagozatos doktorandusz hallgató - Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi EgyetemEnergetikai Gépek és Rendszerek Tanszék Pattantyús-Ábrahám Géza Doktori Iskola

2009. nov. – 2011: doktorjelölt

2011. március: tudományos fokozat (PhD) Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Pattantyús Ábrahám Géza Doktori Iskola (Gépészeti és energetikai rendsz. és folyamatok alprogram)

2014-2015: Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar (Szeged); jogi szakokleveles környezetvédelmi szakember

Munkahelyek:

2002 – 2005: Tessedik Sámuel Főiskola Mezőgazdasági Főiskolai Kar (Mezőtúr) – műszaki oktató

2005 – 2010: Szolnoki Főiskola Műszaki és Mezőgazdasági Fakultás (Mezőtúr) – főiskolai tanársegéd

2010: Szent István Egyetem Gazdasági Kar (Békéscsaba) – óraadó

2010 – 2011: Szolnoki Főiskola (Szolnok) – főiskolai adjunktus

2011. szept. – Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kar (Szeged) – mb. főiskolai docens

2012. júl. – Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kar (Szeged) – főiskolai docens

Nyelvtudás:

2004: angol általános középfokú „C” típusú nyelvvizsga

2008: román általános középfokú „B” típusú nyelvvizsga

2009: román általános középfokú „A” típusú nyelvvizsga

Oktatási tevékenység:

Fogadóidő:

A tantárgyakhoz kapcsolódóan a tantárgyi programokban rögzített időpontokban, egyéb esetekben e-mailben történő előzetes egyeztetés alapján.

Eddig oktatott tantárgyak:

Mechanika I. (Statika)

Mechanika II. (Szilárdságtan)

Műszaki ábrázolás

Mérnöki etika

Biomassza energetikai hasznosítása

Ábrázoló geometria

Megújuló energiaforrások

Nem megújuló energiák alkalmazása

Energetika alapjai

Energiagazdálkodás

Kockázatmenedzsment