Friss hírek

2020. szeptember 14.

2020. szeptember 10-én online rendezték meg a TDK-sok bemutatkozó, toborzó eseményét a Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Karán.

2020. szeptember 14.

A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kar Tudományos Diákköri Tanácsa 2020. szeptember 10-én a kar Pro Scientia Aranyérmes hallgatójának, Szerencsés Szabolcsnak a közreműködésével kötetlen beszélgetéssel egybekötött szakmai előadást szervezett.

2020. augusztus 12.
2020. szeptember 04.

A koronavírus-járvány terjedésének megelőzése és az egyetemi hallgatók egészségének megóvása érdekében szigorú intézkedések mellett kezdődik meg az oktatás 2020. szeptember 7-én, a Szegedi Tudományegyetemen. A tanévnyitó ünnepség elmarad, a gyakorlati órákat személyesen, az előadásokat a járványügyi szabályok betartásának függvényében jelenléti és online formában tartják meg.