Friss hírek

2020. november 30.

A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Karán 2020. november 26-án online rendezték meg a kari Tudományos Diákköri Konferenciát. Ez alkalommal három szekcióban mérték össze a versenyzők tudásukat: élelmiszertudomány- és technológia, műszaki és ökonómia tárgykörben.

2020. november 11.

Az SZTE Mérnöki Kar Tudományos Diákköri Tanácsa középiskolás diákok részére online szakmai látogatást szervezett a karra 2020. november 6-án.

2020. november 11.

A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kar Tudományos Diákköri Tanácsa 2020. november 6-án ismét csoportos foglalkozást tartott középiskolásoknak. A rendezvényt online bonyolították le.

2020. november 10.

Elindult a jelentkezés a cégek számára az első SZTE Online Karrier Napokra, melyet 2020. november 24-26. között rendeznek a Szegedi Tudományegyetem CooSpace felületén. A szervezők várják az állást kínáló cégek, illetve a mikrovállalkozások és szolgáltatók jelentkezését is az online eseményre.

2020. november 10.
2020. október 31.

A Szegedi Tudományegyetem önkéntes hallgatók jelentkezését várja a COVID védekezéshez nélkülözhetetlen egészségügyi tevékenység adminisztrációjának és logisztikájának támogatására a következő feladatokra.