Kiemelt hírek

2020. június 26.

Július elsejétől – többek között – sor kerülhet külföldi kiküldetések elrendelésére és hivatalos külföldi delegációk fogadására, valamint engedéllyel lehetőség van zárt és nyílt helyen a 100 főnél több személy részvételével tervezett rendezvények megtartására is. A kollégiumok kivételével az egyetemi épületek július elsejétől szabadon látogathatók.

2020. június 12.

Kihívás a sűrített levegővel hajtott pneumobilok tervezése a mérnökhallgatók számára. E különleges járművek évente megrendezett versenyének menetét idén módosította a Covid-19-járvány. Virtuális módon bírálták el az egyetemisták léghajtányainak a terveit: „ezüstérmes lett” az SZTE Mérnöki Kar Pepp-Air csapata.

2020. június 16.

Megjelentek a 2020/21 tanévre vonatkozó ÚNKP felhívások. (2020.06.16)

2020. május 26.

A Szegedi Tudományegyetem Sportközpontja 2020. április 13. és május 18. között rendezte meg az SZTE Mozdulj! nevezetű versenyét, ahol az SZTE hallgatói az általuk megtett kilométereket tölthették fel, és ezzel gyarapíthatták saját karuk eredményeit.