47_jubileumi_rendezveny

Partneregyetemeink köszöntése

2023. november 24.

A közelmúltban ünnepelte 70. évfordulóját a Varsói Élettudományi Egyetem (SGGW) Gazdaságtudományi Kar. Az SZTE Mérnöki Kar több mint egy évtizedes szoros oktatási és kutatási kapcsolatot ápol lengyelországi partnerintézményével. Rendszeres projekt és mobilitási (Erasmus+ és CEEPUS) együttműködési munkájukat megköszönve Prof. Dr. Bíró István dékán "Kiváló együttműködő partner" elismerésben részesítette az SGGW-t. Átadására Varsóban, ünnepélyes keretek között került sor. Az oklevelet Dr. habil. Gál József külkapcsolati dékánhelyettestől a Gazdaságtudományi Kar nevében Dr. habil. Marius Macieszki intézetigazgató vette át.

A Nagyváradi Egyetem Környezettudományi Kar fennállásának 30. évfordulóját ünnepelte, melyen emléklappal köszönte meg az SZTE Mérnöki Kar dékánja több évtizedes együttműködésünket. Az elismerést konferenciával egybekötött jubileumi rendezvényen Prof. Dr. Véha Antal, a Mérnöki Kar korábbi dékánja adta át.