SZTE MK 2022. június

2022. június 13.

2022. májusában ismét személyes jelenléttel került megrendezésre Karunkon a Duális és Kooperatív Börze.

2022. június 13.

A Mérnöki Kar kezdeményezésére ezúttal a Kiskunhalasi Szakképzési Centrummal, valamint a Gyulai Szakképzési Centrummal került aláírásra együttműködési megállapodás.

2022. június 13.

2022. május 24-25 között zajlott a prágai Közgazdasági és Üzleti Egyetem szervezésében, a CENETSIE projekt keretében megrendezett fenntarthatósági workshop, melyen a Mérnöki Menedzsment és Ökonómiai Intézet munkatársai, Dr. Gál József, Dr. Kis Krisztián és Dr. Nagy Sándor képviselték karunkat.

2022. június 02.

A Szegedi Tudományegyetem az Egyetemi Innovációs Ökoszisztéma projekt keretében pályázatot hirdetett a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal támogatásával.