SZTE MK 2021.július

2021. július 21.

Frissítve az SZTE NFÖ bizottság rangsorával.

2021. július 08.

A Szegedi Tudományegyetem Junior Akadémia célja, hogy minél többféle anyagi támogatást nyújtson a tehetséges, szorgalmas, már SZTE-n tanuló, vagy leendő SZTE-s hallgatók számára. A Mérnöki Karról 5 fő részesült ösztöndíjaikban a 2020/21-es tanév során.

2021. július 06.

Befejeződött az ABB Kft. januártól júniusig tartó „ABB női mentorprogram” elnevezésű programja, mely során a vállalat legalább öt, maximum 10 hallgatót választ ki pályázat útján különböző mérnöki területekről.

2021. július 05.

A Pro Talentis Universitas Alapítvány számos vállalattal karöltve hirdetett meg vállalati ösztöndíjakat tehetséges hallgatók számára a Szegedi Tudományegyetemen. Az idei tanévben a Mérnöki Kar 4 hallgatója részesült Pro Talentis Vállalati Ösztöndíjban.