prezentacios_technikak_verseny_2017_borito2

Süli Kálmán Botond képviseli karunkat az összegyetemi prezentációs versenyen

2017. április 12-én megrendezett Prezentációs technikák versenyen Süli Kálmán Botond nyerte meg, így képviselheti karunkat az egyetemi megmérettetésen.

Az SZTE Tehetségpont, a Szegedi Tehetséggondozó Tanács és az SZTE Mérnöki Kari TDT közösen szervezett „Prezentációs technikák” tanulmányi versenyt 2017. április 12-én.

A versenyen nyolc hallgató mutatta meg prezentációs képességeit a zsűrinek. Bármilyen témával lehetett jelentkezni, az értékelésnél a hangsúly az előadókészségen és a prezentáció formai jegyein voltak.

A magas színvonalú előadások közül a zsűri döntése alapján a következő eredmények születtek:

I. helyezett:
Süli Kálmán Botond: Fehérje koncentrálás különleges táplálkozási célú élelmiszerekben

II. helyezett:
Ács Eszter: Fenntarthatóság a gyakorlatban

III. helyezett:

Szebelédi Krisztina: A komposztálás és megítélése

További résztvevő hallgatók:

• Jákói Zoltán Péter: Cellulóztartalmú biomassza enzimes lebontása mikrohullámú előkezelés alkalmazásával
  • Kovács Helga: A TAR-TÓ 2000 Szövetkezet hatása a sertéshízlalás hatékonyságára, egy adott sertéstelep vizsgálatán keresztül
  • Mihalkó József: Szalámitaktika – Kézben tartott szalámigyártás
  • Pál Gabriella: Kicsik és nagyok a tejtermelésben
  • Tompa Dániel: Búzamalmok őrléstechológiájának összehasonlító vizsgálata

Az első helyezett Süli Kálmán Botond képviseli karunkat az összegyetemi tudományos prezentációs megmérettetésen, mely 2017. május 4-én kerül megrendezésre.

kepgaleria_prezentacios_versenySZTEMK2017

Prezentációs verseny 2017 - SZTE MK