foto_helyett1170

2016/17 tanév I. félév demonstrátori pályázati felhívások!

A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kara felhívást tesz közzé demonstrátorok jelentkezésére. A demonstrátori pozíció betöltése kiváló lehetőség az ismeretek gazdagítására, a tudományterület átfogóbb megismerésére, a hallgató kompetenciáinak fejlesztésére. A demonstrátori tevékenység plusz pontot jelent a köztársasági ösztöndíjra történő pályázatok rangsorolásakor.

A demonstrátori pályázati kiírások alább érhetők el:

Ürlap demonstatori pályázathoz