egyetemi_plakat_10_11_Szeged-page-001_1170x430

Szakmai előadás és pneumobil bemutató a Mérnöki Karon

Az Aventics Hungary Kft. 2016. október 11-én 11 és 15 óra között szakmai előadással egybekötött bemutatóval várja az érdeklődőket a Mérnöki Karon.

Szakmai megoldásokkal és a jövő járműjével érkezik a Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Karára az Aventics Hungary Kft.

A program teljes ideje alatt a Mérnöki Kar D. épületének mélygarázsában lehetőség lesz kipróbálni egy virtuális szemüvegen keresztül a pneumobilt.
Emellett a F13-as teremben (Gépészeti alaplaboratórium) tájékoztatást kaphattok a vállalatról és a pneumobil versenyről. Szakmai előadáson pedig a legújabb pneumatikus megoldásokról szerezhettek információkat.

Volt pneumobilos hallgatók beszámolóiból azt is megtudhatjátok, hogy milyen tapasztalatokat szerezhettek egy ilyen versenyen, illetve azt hogyan tudjátok kamatoztatni a napi munka során.

Várunk mindenkit 2016. október 11-én 11 és 15 óra között a Mérnöki Kar D. épületében (Moszkvai krt. 9.)!

A program plakátja itt olvasható.