Pro Scientia Aranyérmmel díjazták a Mérnöki Kar hallgatóját

2023. december 01.

Az Országos Tudományos Diákköri Tanács 2023. november 24-én tartotta kitüntetésátadó ünnepi ülését a 36. OTDK befejezése alkalmából, a Zeneakadémia Nagytermében. Az ünnepélyes díjátadón a díjazottak között az SZTE Mérnöki Kar hallgatója, Dobozi Réka is átvette kitüntetését.

Nagy megtiszteltetés, hogy az elmúlt években Karunk három hallgatója részesült a rangos kitüntetésben:
2023 Dobozi Réka (témavezető: Dr. Beszédes Sándor)
2021 Haranghy Laura (témavezető: Dr. Beszédes Sándor)
2019 Szerencsés Szabolcs (témavezető: Dr. habil Kertész Szabolcs)

Pro Scientia, Pro Arte és Junior Pro Scientia Aranyérem kitüntetésben részesülhet az a fiatal, aki tanulmányai során és az általa választott szakmai területen kiemelkedő teljesítményt nyújtott, és arról pályamunkák, előadások vagy irodalmi, művészeti és tudományos alkotások formájában számot adott. Az Aranyérem tehát nem egy-egy konferencián bemutatott előadást, pályamunkát ismer el, hanem a hallgatói összteljesítmény alapján a kiemelkedő egyéniséget. A 2023-ban díjazottak teljes listája itt olvasható.

Gratulálunk a díjazottaknak!