Nevtelen_terv5

Az SZTE-n megyei kórházigazgatók megbízását adták át

2021. február 17.

A Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ megyei irányítása alá kerülő  városi kórházak vezetőivel egyeztetett az együttműködésről 2021. február 16-án az egyetem rektora, Prof. dr. Rovó László, dr. Fendler Judit kancellár valamint a kórházak és az  Egyetem illetékes vezetői.

A megbeszélés keretében Prof. dr. Lengyel Csaba, a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ elnöke ünnepélyes keretek között átadta az országos kórház-főigazgató által kiadott vezetői megbízásokat  dr. Bálint Beatrixnak, a Csongrád-Csanád megyei Mellkasi Betegségek Szakkórházak, valamint dr. Kalmár Mihálynak, a Csongrád-Csanád megyei dr. Bugyi István Kórház intézményvezetőinek.

Kinevezesek_atadasa

(A képen dr. Bálint Beatrix átveszi kinevezését Prof. dr. Lengyel Csabától, tőlük balról Prof. dr. Rovó László rektor, jobbról  dr. Fendler Judit kancellár látható.)