coursera-szte

Szegeden fejleszti a jövő egyetemét a Coursera

2023. január 17.

A Coursera és a Szegedi Tudományegyetem közös kezdeményezése új lendületet ad a szegedi felsőoktatás fejlődésének. 2023. január 23-án az SZTE-re látogat a Coursera elnök-vezérigazgatója, Jeff Maggioncalda az együttműködési megállapodás aláírására.

A Szegedi Tudományegyetem és a Coursera, a világ vezető oktatási platformja közötti együttműködésben 2023 januárjában új fejezet kezdődik. A Lighthouse 2.0 program ünnepélyes megnyitóját, az együttműködési megállapodás aláírását személyes jelenlétével tiszteli meg az SZTE részéről Prof. Dr. Szabó Gábor, Prof. Dr. Rovó László és Dr. Fendler Judit, a Coursera részéről Jeff Maggioncalda, a Coursera ügyvezető igazgatója, aki előadásában mutatja be az együttműködés legfontosabb jellemzőit.

Az angol nyelvű, sajtónyilvános esemény regisztrációköteles. Kérjük, ezen a linken regisztráljon 2023. január 19-ig: https://modulo.etr.u-szeged.hu/Modulo2/default/forms/details/2358708