diplomaatado

Mérnökavató-diplomaátadó Ünnepség

A Mérnöki Kar 2022. január 28-án 14 órakor rendezte meg mérnökavató- diplomaátadó ünnepségét a TIK-ben.

A 2021/2022. őszi félévben 166 fő tett sikeres záróvizsgát az SZTE Mérnöki Karon.

A diplomaátadó ünnepségen a vírushelyzet miatt kizárólag a hallgatók lehettek jelen személyesen, míg a hozzátartózók, érdeklődők online követhették az eseményt.

Az ünnepséget Dr. Bíró István dékán nyitotta meg. A hallgatók oklevelük átadását megelőzően esküt tettek, ezt követően került sor a diplomák átadására.

Kep2

Az ünnepség programját - hagyományainknak megfelelően - az Amadeus Klarinétzenekar színesítette.

Az oklevelek átadását kiemelkedő tanulmányi eredménnyel végző hallgató kitüntetésének, majd munkatársaink elismeréseinek átadására került sor.

Kep1

Az ünnepségről készült videófelvétel Youtube-on elérhető

A kiemelkedő tanulmányi eredménnyel végző hallgató kitüntetésben részesültek, valamint munkatársaink teljesítményét is elismerésel jutalmaztuk.

Gratulálunk a szép eredményekhez, és sok sikert kívánunk minden végzett hallgtónknak!