Klimaszunet

Nyári szünet 2018. augusztus 4-20. között az SZTE-n

Az energiatakarékosság jegyében 2018. augusztus 4. és 20. között klímaszünetet tart a Szegedi Tudományegyetem.

A nyári időszakban két hétig, 2018. augusztus 4. és 20. között 10 munkanapra bezárja kapuit a Szegedi Tudományegyetem, így a Mérnöki Kar is. Az egységes szabadságolás az oktatás és az adminisztráció teljes körére kiterjed a Szegedi Tudományegyetem egészén, így többek között zárva lesz a Rektori Hivatal, a kari dékáni hivatalok, a könyvtárak, illetve a Gazdasági Főigazgatóság is.

A nyári szünet utáni első munkanap: 2018. augusztus 21. (kedd).

Az SZTE új hallgatói 2018. augusztus 27. és szeptember 1. között előre egyeztetett időpontban a József Attila Tanulmányi és Információs Központban iratkozhatnak be.

A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kar tanévnyitó ünnepsége 2018. augusztus 31-én 9 órakor kerül megrendezésre a Csongrád Megyei Kereskedelmi és Iparkamara konferenciatermében.